نقاشی ساختمان تهرانپارس

به طور معمول بعد از گذشت چند سال دیوارها رنگ روی اولیه خود را از دست می دهند و برای اهل منزل کسل کننده می شوند به همین دلیل بیشتر افراد بعد از چند سال تصمیم میگیرند که دکوراسیون منزل خود را تغییر دهند تا علاوه بر تمیز و نو شدن حال و هوای ساکنین منزل نیز عوض شود.

تا چند سال پیش بیشتر افراد برای تغییر دکوراسیون اولین گزینه ای که به ذهنشان می رسید این بود که دیوارها را با رنگ که بطور معمول کرم و یا استخوانی بود رنگ آمیزی کند اما امروزه با وجود هنر نقاشان حرفه ای مانند تکنیک های نقاشی رنگارنگ ، روش های جدید و نوینی برای بازسازی منزل وجود دارد. این شرکت به دلیل محبوبیت زیادی که دارد سعی کرده در تمامی مناطق تهران به ویژه محله تهرانپارس شرقی فعالیت داشته باشد.

نقاشی ساختمان تهرانپارس

نقاشی ساختمان تهرانپارس

همراه ما باشید تا بیشتر با نقاشی ساختمان تهرانپارس با خدمات  نقاشی رنگارنگ آشنا شویم.

نقاشی ساختمان رنگارنگ در تهرانپارس

تهرانپارس شرقی یکی از محله های مناسب و خوش آب و هوا برای زندگی است زیرا به نسبت محله های شلوغ از هیاهو دور است و بیشتر افرادی این محله را به دلیل آرامشی که دارد انتخاب می کنند. در این منطقه از تهران بیشتر منازل دارای بافت کلنگی و قدیمی هستند و معمولا اکثر این منازل در حال تخریب هستند و به جای آن اپارتمان های جدید و مدرن ساخته می شود. آب و هوای موجود در این محله به نسبت قسمت های شلوغ تهران و به دلیل وجود درختان و پارک های بزرگ مناسب است اما بازهم آلودگی هوا نیز در این بخش دیده می شود. به طور کلی تهرانپارس از مناطق شمال کلان شهر تهران محسوب می شود و وجود خیابان های بزرگ و درختان زیبا در این منطقه مورد توجه افراد از قشر بالای اقتصادی و اجتماعی گرفته است.

روش های نوین نقاشی ساختمان و بازسازی منازل تهرانپارس

در گذشته به دلیل کمبود امکانات برای بازسازی منازل تنها از رنگ های محدود مانند رنگ روغن و پلاستیک استفاده می شد اما امروزه از روش های جدید برای زیباتر شدن منازل استفاده می شود. یکی از رایج ترین روش های بازسازی ساختمان پس ترمیم بخش های فرسوده، اجرای کاغذ دیواری و یا پوستر است. همچنین در محله تهرانپارس شرقی که بیشتر ساختمان ها درای بافت مدرن هستند از روش های دیگری مانند آینه کاری، کناف کاری، نورپردازی و پتینه کاری در کنار سایر رنگ های ساختمان استفاده می شود که به منازل جلوه ای خاص و زیبا می دهد و حتی گاهی با اجرای این موارد احساس می شود که منزل از نو ساخته شده است.

گاه برای زیبایی بیشتر از ترکیب این روش ها استفاده می شود به عنوان مثال اجرای کاغذ دیواری در کنار نورپردازی می تواند یک سبک کلاسیک و زیبایی به منزل می دهد و یا با استفاده از پتینه کاری منزلی را با سبک کاملا ساده به سبک قصرهای زیبا و کلاسیک اروپایی تبدیل نمایید.

نقاشی ساختمان شرق تهران

نقاشی ساختمان شرق تهران

 

نقاشی نمای ساختمان تهرانپارس

نمای ساختمان در منطقه تهرانپارس شرقی متفاوت است زیرا در این منطقه ممکن است در کنار یک ساختمان کلنگی با نمای قدیمی یک ساختمان مدرن و جدید دیده شود. رنگارنگ توانایی بازسازی هر دو نما را دارد و می تواند نماهای قدیمی را به یک نمای مدرن و زیبا بازسازی کند. پرکاربرد ترین روش برای بازسازی نمای ساختمان نقاشی است که می توان در آن از جدیدترین متدها استفاده کرد. یکی از نکات مهم در نقاشی نمای ساختمان رنگارنگ این است که برای کاهش هزینه های مشتری نقاش رنگ آمیزی را با استفاده از طناب انجام می دهند و نیازی به بستن داربست و هزینه های جانبی نیست.

نقاشی نمای محله تهرانپارس معمولا برای سطوح مختلف مانند فلزی، کامپوزیت، سیمانی و یا هر سطحی که بتوان روی آن رنگ آمیزی کرد استفاده می شود. اگر قصد دارید به نمای منزل خود از طریق رنگ آمیزی جلوه ویژه ای بدهید سعی کنید ابتدا فردی خبره و با تجربه در این زمینه را انتخاب نمایید، زیرا نقاشی داخل ساختمان با نمای ساختمان بسیار متفاوت است و فرد باید تمامی استانداردها را به صورت دقیق رعایت نماید. مثلا ساختمانی که دارای نمای سیمانی است با ساختمانی که داری نمای فلزی است کاملا فرق دارد و نمی توان برای هردو نما به یک صورت عمل کرد.
معمولا بیشتر افراد برای نقاشی نمای ساختمان های تهرانپارس زمان زیادی را برای انتخاب رنگ مناسب می گذارند و از روی جنس و نوع رنگ ساختمان سریع می گذرند که اشتباه ترین کار است زیرا رنگی که انتخاب می شود باید سازگار با محیط و آب و هوایی باشد به عنوان مثال در نمای ساختمان های تهرانپارس باید الودگی هوا را نیز مد نظر داشته باشید و جنس رنگی را انتخاب نمایید که کیفیت بالاتری دارد.

بهترین نقاش ساختمان در تهرانپارس

بهترین نقاش ساختمان در تهرانپارس

قیمت نقاشی ساختمان در تهرانپارس

قیمت ها در نقاشی ساختمان تهرانپارس به پارامترهای مهمی بستگی دارد. به عنوان مثال گاه برخی از برندها به نسبت برندهای دیگر گرانتر هستند یا مساحت کار، نوع رنگ از پارامترهایی است که ممکن است در قیمت های نقاشی تفاوت ایجاد کند. در زیر به نکات مهم و تاثیرگذار بر روی قیمت نقاشی در ساختمان های تهرانپارس شرقی اشاره کرده ایم:

متراژ سطوح:

در گام نخست باید متراژ قسمتی که می خواهید رنگ آمیزی نمایید را به صورت دقیق مشخص کنید. برای رنگ آمیزی دیوار و نما باید طول در ارتفاع ضرب شود، سقف و کف طول را ضرب در عرض و در نهایت برای در و پنجره به صورت موردی و یا مساحت در و پنجره محاسبه شود.

نوع اجرا و رنگ:

نوع رنگ مصرفی،نوع برند انتخابی، میزان سختی زیرسازی کار، ایاب و ذهاب، ظرافت و پیچیدگی که در کار وجود دارد از عوامل موثر در قیمت رنگ آمیزی ساختمان تهرانپارس شرقی است. این نکته را مد نظر داشته باشید که گاهی در زمان زیرسازی فرد متوجه تعمیرات قسمتی از کار می شود که اگر این مشکل توسط نیروی رنگارنگ رفع شود هزینه آن دریافت میشود.

قیمت ها در رنگ آمیزی داخلی ساختمان:

دستمزد رنگ آمیزی در ساختمان با توجه به هر قسمتی متفاوت است که در زیر به نرخ های مصوب در سال 1398 اشاره کرده ایم:

قیمت نقاشی ساختمان تهرانپارس با رنگ پلاستیک:

دستمزد رنگ پلاستیکی برای دیوار 11000 تومان و برای سقف 10000 تومان

قیمت نقاشی ساختمان تهرانپارس با رنگ روغنی:

دستمزد رنگ روغنی برای دیوار 15000 و برای سقف 19000، برای قسمت هایی که ظریف کاری نیاز دارد مانند گچبری 18000 تومان

قیمت نقاشی ساختمان تهرانپارس با رنگ اکریلیک:

دستمزد برای سقف 9000 تومان، نرده ساده 12000 تومان، فرفورژه از 14000 تا 17000 تومان با توجه به سختی کار،درب و پنجره 3500 تومان

قیمت ها در رنگ آمیزی نمای ساختمان تهرانپارس:

دستمزد رنگ روغنی حدود 5000 تا 15000 تومان ،رنگ کنیتکس حدود 8000 تا 15000 تومان است.
رنگ آمیزی درب پارکینگ نیز جزئی از رنگ آمیزی نما است که معمولا بین 300 هزار تا 500 هزار تومان است. نرخ های ذکر شده همگی در نرخ های مصوب در سال 1398 است.

قیمت نصب کاغذ دیواری در تهرانپارس:

دستمزد نصب کاغذ دیواری برای رول های 50 و 60 سانتی متر ایرانی 20000 تومان و رول های خارجی 15000 تومان و برای کاغذ دیواری های 75 سانتی متر و یک متر 60 هزار تومان است. این قیمت طبق نرخ مصوب در سال 1398 است.

قیمت نقاشی ساختمان در تهرانپارس

قیمت نقاشی ساختمان در تهرانپارس

 

مزیت انتخاب نقاشی ساختمان رنگارنگ در تهرانپارس

رنگارنگ سال های زیادی است که در حوزه نقاشی ساختمان فعالیت دارد و افرادی که در این شرکت مشغول هستند دیگر به چشم یک کسب و کار به آن نگاه نمی کنند و سعی میکنند با استفاده از هنر خود احساست افراد را برانگیزند. زمانی که کارفرما تمام کار را به گروه رنگارنگ می سپارد نیروهای خبره ما با توجه به دوره های ویژه ای که در زمینه بازسازی منازل دیده اند بهترین روش و طرح را برای بازسازی متناسب با نیاز فرد انتخاب می کنند. مفتخریم که در این چند سال گذشته تعداد مشتریان ما رو به افزایش بوده اند و بیشتر آن ها از عملکردمان راضی بوده اند و این سعادت را بیشتر مدیون تبلیغات زبانی مشتریان عزیز خود هستیم.

نقاشی ساختمان رنگارنگ

رنگارنگ همیشه برای اینکه کار خود را توسعه دهد در پایان کار از مشتریان نظرسنجی به عمل می آورد که در اکثر این نظرسنجی ها مشتریان به مواردی زیر اشاره کرده اند:

از مهم ترین مزیت های رنگارنگ که بیشتر مشتریان بر روی آن تاکید دارند این است که بسیار منظم و دقیق هستند و از زمان عقد قرارداد در اولین فرصت نیرو در محل حاضر می شود و تا قبل از پایان زمان قرارداد کار را به پایان رساند.

تمیزی کار و مرتب بودن نیروی کاری که در محل حاضر می شود نیز از موارد است که زیاد مورد توجه مشتریان قرار گرفته است زیرا تمامی نیروهای دوره دیده موظف هستند که از لباس های فرم مخصوص استفاده کنند و تمامی سطح کار را حتی قسمت هایی که دید زیادی در کل کار ندارد به صورت دقیق و تمیز اجرا کنند.

رنگارنگ به نسبت شرکت های نقاشی دیگر که در محله تهرانپارس شرقی فعال هستند قیمت بسیار مناسب تری دارد و از همه مهمتر اینکه با توجه به قیمت ها تمامی مصالح و موادی که در کار استفاده می شود از جنس مرغوب و درجه یک است مگر اینکه کارفرما بخواهد برای قسمتی از کار از جنس درجه دو استفاده کند تا قیمت نهایی نقاشی ساختمان را کاهش دهد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس با نقاشی ساختمان رنگارنگ

تماس با نقاشی ساختمان رنگارنگ