دریافت قیمت نقاشی ساختمان

رنگ روغنی

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

رنگ روغنی از زمان های گذشته کاربرد فراوان در نقاشی ساختمان داشته و طرفداران خاص خود را دارد. رنگ روغنی از جمله رنگ های ماندگار و قابل شستشو در نقاشی ساختمان است.

در صورتی که می خواهید نقاشی ساختمان با طول عمر بالا داشته باشید و هزینه تمام شده در کمترین حد خود قرار گیرد نقاشی ساختمان رنگارنگ استفاده از رنگ روغنی را بنا به دلایلی که در ادامه گفته خواهد شد توصیه می کند.

با ما همراه باشید تا رنگ روغنی را میهمان خانه هایتان کنیم.

نقاشی ساختمان با رنگ روغن

دلیل استفاده از رنگ روغنی در نقاشی ساختمان

با وجود روی کار آمدن رنگ های جدید، رنگ روغنی باز هم طرفداران خود را حفظ کرده است که هر خواستنی بی علت نیست. مهم ترین قابلیت رنگ های روغنی ساختمان قابلیت شستشوی آن است که از قدیم الایام تاکنون مشتریان از آن راضی هستند. به هر دلیلی ممکن است دیوار آلوده و کثیف شود، از اینرو بهتر است با رنگی پوشیده شده باشد که قابلیت نظافت داشته باشد. رنگ روغنی پایه حلال نفتی دارد که باعث می شود به راحتی در آب حل نشود.

انواع رنگ روغنی در نقاشی ساختمان

رنگ های روغنی در ساختمان برای نقاشی سطوح چوبی، درب و پنجره ها و حتی نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. این بخش های ساختمان با عوامل جوی و خارجی بیشتر در ارتباط هستند از این رو از فلزات در مقابل زنگ زدگی و پوسیدگی محافظت می نمایند. برای خرید رنگ روغنی در بازار به انواع آن اشاره خواهد شد، از قبیل رنگ روغنی براق، رنگ روغنی نیمه براق و رنگ روغنی مات. در میان این سه نوع رنگ مات و مبهوت ماندن نتیجه ای طبیعی است. اما مشاوران فروش رنگارنگ به شما راهنمایی های لازم را جهت خرید رنگ روغنی مورد نظر ارائه خواهند داد.

رنگ روغن براق:

اگر می خواهید از پوشش دهی بادوام و باکیفیت استفاده کنید انتخاب این رنگ به شما توصیه می شود. این نوع رنگ کمک می کند با میزان رنگ کم، سطح زیادی را نقاشی کنید. در صورتی که می خواهید بتونه بسازید می توانید از رنگ روغنی برای استفاده کنید. درب، پنجره و قسمت های فلزی داخلی و نمای ساختمان را به راحتی می توانید با این رنگ پوشش دهید. چند نکته را در استفاده این رنگ در نظر داشته باشید:

  1. اگر دیوارهای ساختمان ناهمواری دارند از این رنگ استفاده نکنید که عیوب دیوار را بیتر نشان می دهند.
  2. رنق روغنی براق نور را منعکس می کند و باعث آزار چشم می شود به همین جهت توصیه می شود از آن در نقاشی سقف هم استفاده نشود.
  3. در محل هایی که امکان اشتعال، شعله های دائمی و کار با وسایل آتش زا است بهتر است از رنگ روغن استفاده نشود.

رنگ روغن نیمه براق:

اگر می خواهید رنگ روغنی بین مات و براق باشد تا به تعادل برسد می توانید این رنگ را به دلخواه، مات یا درخشان کنید. رنگ آمیزی دیوارها با رنگ روغنی نیمه براق پیشنهاد مناسبی برای نقاشی ساختمان است. درخشندگی کنترل شده و ترکیب مات این رنگ کمک می کند تا عیوب دیوار و سطوح زیاد در چشم برجسته نشود. مژده اینکه این رنگ قابلیت شتسشوی کامل دارد.

رنگ روغن مات:

برای آن دسته از مشتریانی که قصد دارد هزینه کمی را برای نقاشی ساختمان بپردازند توصیه می کنیم خرید رنگ روغنی مات را داشته باشند. این رنگ نه تنها از قیمت مطلوبی برخوردار است، بلکه به دلیل مات بودن کلیه ناهمواری های سطح را می پوشاند. این رنگ قابلیت شستشوی صد در صدی ندارد و اگر با رنگ براق با آن ترکیب نشود، کمی در مرحله اجرا با مشکل مواجه خواهید بود. گروه نقاشی رنگارنگ توصیه می کند در محیط هایی که سطح با آب، رطوبت، نم و یا عوامل جوی در تماس است از رنگ روغنی مات استفاده نکنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش نقاشی ساختمان با ما تماس بگیرید

نقاشی ساختمان با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت

ما در نقاشی ساختمان رنگارنگ تمام تلاش خود را می کنیم با توجه به هزینه ای که مشتریان در نظر دارند بهترین پیشنهادات رنگی را بدهیم تا به قول معروف “نه سیخ بسوزد و نه کباب”.


نگران هیچ نباشید چرا که ناممکن وجود ندارد. ما به شما خواهیم گفت نقاشی و حتی بازسازی ساختمان هزینه ای ندارد و می توانید با کمترین قیمت ها بهترین ها را به شما ارائه دهیم.


کافی است با رنگارنگ تماس بگیرید و از ما بخواهید زندگیتان را رنگین کنیم. نقش و رنگ پیشینه ما است. قطعا شما را حیرت زده خواهیم کرد.

برای دریافت مشاوره و سفارش تلفنی با ما تماس بگیرید